Id-dar > Lingwi oħra > Il-kontenut

SolverPI-Kompozit

Sep 23, 2016

Ürün adı: oluşan molibden disülfit Poliamid reçine % 15
15M Madde Nru:. SolverPI-Kompozit

6001 SolverPI-Reçine, uçak, havacılık, otomobil, ofis ekipmanları, elektrikli ev aletleri ve electriconic, sciencific enstrüman, sanayi makinaları, üretim ekipmanları için użati b'mod mhux obbligatorju ve böylece poliimide sıcaklık direnci olabilir uygulama ortamı için uygundur edilebilir conta, boyut stabilitesi, kırık olmayan şekil, bir seeling halkası, itme yıkama, kayar yatak, pompası ta ' vakum kanatlı, valf yatağı, dişli ve benzeri gibi.

Hekk SolverPI-Reçine 6001
kalıp pres, enjeksiyon kalıplama, ekstrüzyon molding. -Hekk poliimid reçine % 100 gibi yüksek mekanik özellikler iyi elektriksel yalıtım özellikleri olarak poliamid, dizi olağanüstü avantajlara sahiptir olabilir % 100 hekk poliamid reçine ve termali, yüksek sıcaklığının bu seviyede aşınma direnci (değeri yüksek PV) Boyut mükemmel stabilite.

mekanik özellikler, saflık, inslation, inslation ısı, sürtünme uygulamaları Vavle il-bu koeffiċjent. Koltuk tipiċi örtüsü yalıtımı içerir, kaynak tabancası plazma halkası yüksek gereksinimleri ile çevre: Ürünlerimiz ağırlıklı olarak kullanılan türbin, tensör dişli, rulman tutucu, yazıcı kağıt mandal bırakma, blok kırma, lokalizzatur algılama Vb

molibden sülfür Kompozit-Reçine 6001 SolverPI

belden SolverPI-6001 Reçine ürün polimid reçine aşınmaya dayanıklı mükemmel bir özelliğe sahip ve yüksek vakum ortamında preperty sızdırmazlık ilave % 15 molibden disülfür ile oluşturulan kompresyon kalıplama olduğunu.

Ürün ağırlıklı süper vakum kullanılan ve kompozit bayonet. Din başarıyla özellikle petrol rafinerisinde kullanılan santrifüj pompa binlerce kimyasal tesislerde, güç istasyonu ve başka bir ürün sıvı taşıma it-tagħmir. Din uygulandı önemli ölçüde Choma pompası felç etkinliği, güvenilirliği ve performansı artırmak axletree Değiştirilebilir tal-metall, grafit, silikon karbid ya da karma malzemeler açısı, pompa, boğaz geçişleri olarak kullanılır.

Ürün karakteristiği etkili bir pompa çalışırken yapışma olasılığı ve daha düşük bir boşluk ağız halkası % 50and #39; den fazla azaltabilir.

Uygulamalar ve envirnments: rafineri, su temini kazan, santrifüj pompa pompa kalkan, batık pompa, manyetik sürücü pompası, kimyevi gübre tesisleri, sülfürik asit tesisi ve benzeri.
İletim ortamı: olefin düşük yoğunluklu, gaz ve sıvı doygunluk orta, güçlü, aşındırıcı, yüksek ve düşük sıcaklık.
aşağıdaki gibi sorunları çözebilir: kısa bir raf ömrüne, çamurlu hava, büyük vibe sahip nöbetler, yağlama verimsiz, eksikliği, sayıda ta ' l-az parçacıkların.
Bu ürün pompası bu tür uygulanabilir:
(1) Santrifüj pompa: ağız Yüzük, düz rulmanlı
(2) batık pompa: orta kol
(3) il-pompa Kalkan: düz rulmanlı, basınçlı yağlama sorunu çözmek için
(4) manyetik sürücü pompa: kalkan ve Sürme Rulman, zorla yağlama sorunu çözmek.