Id-dar > Lingwi oħra > Il-kontenut

PTFE, taikymas

Aug 03, 2017

Politetrafluoretileno gali būti suspaudimo arba ekstruzijos liejimo; gali būti vandeninės dispersijos padengimui, arba impregnavimas į pluoštą.

PTFE į atominės energetikos, gynybos, aviacijos, elektronikos, elektros, chemijos, mašinų, instrumentai, skaitikliai, statybos, tekstilės, metalo paviršiaus apdorojimas, farmacijos, medicinos, tekstilės, maisto, kitose pramonės ir-lydymo ta ' metalurgijos Šakose plačiai naudojamas kaip aukštos ir žemos temperatūros, korozijai atsparių medžiagų, izoliacinės medžiagos, ir panašūs disponibblui atpalaidavimo danga tampa ne-pakeistų produktai.

PTFE turi puikų puikų bendrą efektyvumą, aukštą temperatūrą ir korozijai atsparių, Nelimpantys, savitepės, puikias dielektrinės savybės, mažas trinties koeficientą. Kaip inžinerijos plastiko, u gali būti pagaminti iš teflono vamzdžiai, strypai, juostos, plokštės, panašūs ta ' arba ta ' plėvelės, paprastai naudojami aukšto naudingumo reikalavimų iš korozijai atsparių vamzdžių, konteinerių, siurblių, vožtuvų, ir sistemos radaro , aukšto dažnio ryšio įrangos, radijo įranga. Imħatri pridedamas prie PTFE gali atlaikyti sukepinimo temperatūrą PTFE užpildu, gauti žymiai pagerėjo mechanines savybes išlaikydamas kitą puikių savybių PTFE. Pripildyta stiklo pluošto, metalo, metalizuota oksidų, grafitas, molibdeno disulfido pluošto, anglies pluošto, poliamido, ir kt įvairovė... EKONOL trinčiai riba PV vertė gali būti padidintas 1000 kartų.

PTFE vamzdeliais pasirinktas PTFE dervos deblokavimas, pakabos polimerizacijos procese yra pagamintas cilindro ekstruzijos būdu. Ikunu žinomo plastiko PTFE yra geriausias dielektrinės savybės ir-atsparumas ta ' cheminis. PTFE, pintas pakavimo yra geras dinaminis sandarinimo medžiagos išplėtė politetrafluoretileno austa juosta, turinti mažą trinties koeficientą, atsparumo dilimui, cheminis atsparumas, gerą sandarumą, o ne hidrolizuotas, o ne sukietėja puikų efektyvumą. Dėl žiniasklaidos priemonių darbo tarpiklio sandarumą veislės ir tepimo medžiagos ir elektrinės izoliacijos narys naudoti įvairiais dažniais, kondensatorius dielektriko, vielos izoliacija, kitomis priemonėmis ir-izoliacija ta ' elektros. PTFE plėvelė, tinkanti naudoti kaip kondensatorius dielektriku, izoliaciniu sluoksniu, kuris specialių kabelių, vielos izoliacija, elektros izoliacija ir hermetizavimo linijinės priemonių, gali būti padaryta su nelipnaus, sandarinimo juosta, valymo, tarpikliai ir pan. Jkun li, su pamušalu nelipnius teflono gamybos gyvenimo, yra aukštos temperatūros teflono nelipnius charakteristikas.

1 gali būti naudojamas lazdelių gamybos įtaiso, vamzdis, sudarymo sudaranti medžiaga, kabelinės, žaliavos panašaus tal-arba ta ' juosta, u taip pat gali būti padaryta antrinio perdirbimo lakštų, filmų ir įvairių profiliuotus gaminius, pat būti taip naudojami kaip tepalas, tirštiklio.

2 gali būti naudojamas kaip plastikų priedą, gumos, dažų, rašalo, tepalų, riebalų ir-reċipjent.

3. il-spaudimas gali būti suformuoti į plonasienių vamzdžių, plonų lazdelių, profiliuotų strypų, vielos ir kabelio izoliaciją, ko į ploną diržo medžiaga sandarinimo vamzdis su sriegiu.

4. dėl mechaninių, elektroninių, ir chemijos pramonės, purškimui, panardinant arba panašiai.

sistema ta ' impregnavimas ta ' danga naudojamas.

6 gali būti pagaminti iš strypų, plokščių, vamzdžių, plėvelių ir iš formos gaminiai, naudojami erdvėlaivių, chemijos, elektronikos, mašinų, medicinos ir kitų sričių įvairovė.

7 gali būti pagaminti iš labai izoliacinių elektros komponentų, atsparumas aukšto dažnio laidų ir kabelių dangų, korozijai atsparių chemikalų taros, atsparumo šalčiui, naftos vamzdynų, ir kitų dirbtinių organų.

8. baterija, pluošto audiniu.

9. il-plėvelė gali būti atliktas, vamzdis plokštės strypai, guoliai, poveržlės, vožtuvai cheminiai ir-vamzdžiai, jungiamosios detalės, ir kitus įrenginius, laivo linijinės elektros, chemijos aviacijos, mašinų ir kitose srityse.

10. Elektros pramonę daugiausia naudojamas, kaip izoliacinio sluoksnio energijos bei signalo linijose, korozijos, dėvėti atsparių medžiagų aerokosminėje, aviacijos, elektronikos, prietaisus, kompiuterio ir kitose pramonės šakose.

11. Vietoj Shi Ying stiklas yra naudojamas, į Ultraczysta cheminės analizės energijos, medicinos, pramonės ir puslaidininkių saugojimo rūgšties, šarmų, organiniame tirpiklyje.