Id-dar > Lingwi oħra > Il-kontenut

Procesní krok tvarování, které šest částečné teflon

Jan 04, 2018

Teflon lití proces je rozdělen do šesti kroků: suchého prášku → → → slinování → komprese → tvarovací vážení

1, sušení: PTFE pryskyřice při skladování a přepravě, snadno se vlhké vs důsledku nesprávné konzervačních látek (teplota vzduchu vs letním tele není Veľký, Viċi vlhkosti), vlhkost, obsažená vs prášku pryskyřice, Vysoká teplota slinování Yajian vlhkosti Ustanovení se vypaří Článek výsledkem je odpad, proto by měla polytetrafluorethylen pryskyřice prášku před prášek byl vysušen ve typ sušení.

2, prášek: Vysušená pryskyřice prášek do suché práškové směsi s odpadem a šrotem aglomerátů dětí při teplotě místnosti, který se používá k být stisknuto.

3, o hmotnosti: zváží hmotnost je důležitým krokem. U výrobků s velmi konzistentní a jednotné zápustky při stejném tlaku, musí materiál zajistí, že každý článek o stejné hmotnosti.

4, stisknutím: vážená materiálu do dutiny formy, je umístěna na lisu, tlak se pomalu pod tlakem je to žádoucí, av souladu s velikostí a tloušťky výrobku, a poté stisknutím příslušného procesu být evakuován a po dosažení předem stanoveného tlaku, tak, že velikost výrobku je správně udržována, typicky od 0,5 do 15 minut.

5, slinování: lisované prázdný dobrá polytetrafluorethylen, podle potřeby vloží do slinovací pece, zavřené dveře, podle určitých požadavků slinování a teploty, slinované PTFE článek hrubý.

6, plast: Při tvarování slinutý předmět za velké deformaci určitým způsobem, proċess obnovit původní tvar.